Klaasi tellimiseks või hinnapakkumise küsimiseks on võimalik saata kiri aadressile telli@marepleks.ee või kasutada allolevat vormi. Lisainformatsiooni saamiseks helistage numbril +372 7303 351 (E – R 8:00 – 17:00 Lõuna 12:00 – 13:00) või sirvige allolevat juhendit.

VAJALIK IGAS TELLIMUSES

Kujundi kirjeldamiseks piisab tellimuses ühest sõnas: ristkülik, ruut, ring või erikuju. Kui olete valinud erikuju, tuleb tellimusele juurde lisada joonis.

Kõik mõõdud kirjeldatakse millimeetrites (mm). Esimeseks mõõduks kirjutatakse alati laius ja siis kõrgus (980×450). Ringi mõõduks on diameeter või raadius. Erikujude puhul asuvad mõõdud joonisel.

Tellimusel tuleb kindlasti märkida soovitud klaas. Näiteks: kirgas klaas, eriti kirgas klaas, masstoonitud klaas, dekoratiivklaas jne. Kui klaasil on toon või struktuur, tuleb lisada soovitud tooni nimi või struktuuri nimi (pronks masstoonitud klaas, dekoratiivklaas kura kirgas). Tellides klaaspakette või laminaati, tuleb tellimusse märkida kõik soovitud klaasid. Meie pakutavate klaasidega on võimalik tutvuda SIIN.

Kui paks peab klaas olema. Mõõtühik on millimeetrites (mm). 

Eraldi tuleb tellimuses teavitada soovist klaasi karastada. Tellimisvormi täites on võimalik märkida “KLAASI TÖÖTLUSE” loendis valik “KARASTUS”. Soovi korral on võimalik karastamise kohta lugeda SIIT.

Klaasi töötluse väljal on võimalik valida soovitud servatöötlus: tehniline lihv, poleer, lihv, c-profiil,  fassettlihv või 45 kraadine nurk. Täpsemalt on võimalik servatöötluse võimaluste kohta lugeda SIIT.

TEHNILINE LIHV

POLEER

LIHV

C-PROFIIL

FASSETTLIHV

45 KRAADINE NURK

Kui klaasi on vajalik teha avasid, tuleb nende asukoht ja mõõdud ära kirjeldada joonisel.

KLAASPAKETT

Pakume pakette vahemikus 95 × 95 mm (minimaalne mõõt) kuni 2700 × 5000 mm (maksimaalne mõõt). 

Paketi maksimaalne paksus saab olla kuni 60 mm.

Tellimuses tuleb märkida, kas tegemist on kahekordse või kolmekordse klaaspaketiga.

Kahekordne pakett = klaas + liist + klaas.

Kolmekordne pakett = klaas + liist + klaas + liist + klaas.

Klaaspakettide kohta asub täpsem informatsioon SIIN.

Palume tellimuses täpsustada, millist liistu soovitakse kasutada. Levinumad liistud on alumiiniumist vaheliist ning ULTRA vaheliist. Liistud jäävad vahemikku 6-24 mm, millest levinumad on 8, 9, 10, 12, 16, 18 ja 20 mm.

TAUSTVÄRVIMINE / PRINTIMINE

“KLAASI TÖÖTLUSE” loendis tuleks valida töötlus “TAUSTVÄRV”. Taustvärvimisel tuleks tellimusele lisada soovitud värvitooni RAL-kood. Kui värvida on vaja klaasist mingit kindlat osa, tuleb tellimusele juurde lisada joonis. Värvimise kohta saab täpsemalt lugeda SIIT.

“KLAASI TÖÖTLUSE” loendis tuleks valida töötlus “PRINT” ning manusena juurde lisada soovitud pilt. Printimise kohta saab täpsemalt lugeda SIIN.

LAMINEERIMINE

“KLAASI TÖÖTLUSE” loendis tuleks valida töötlus “LAMINEERIMINE”.

Tellimuses peaks olema kirjas, kui mitut klaasi kokku lamineerida soovitakse.

Tellimuses tuleks täpsustada, kui mitu kilekihti klaaside vahele soovitakse. Enamjaolt on ühe kile paksus 0,38 mm.


    KOLLEKTIIVPUHKUS

    Oleme  15 – 28 juuli 2024 kollektiivpuhkusel.