PRINTIMINE

Klaasile prinditud pilt või muster lööb särama iga ruumi. Võimalusi sel viisil ümbritsevat keskkonda pilkupüüdvamaks ja eksklusiivsemaks muuta on lõputul hulgal. Eriti tihti kasutatakse prinditud klaasi köökide tagaseintel, duširuumide vaheseintel, erinevatel piiretel, kuid imelisi tulemusi saab ka printimisel välisfassaadile, mööbli klaasist osadele või mõnele muule klaasist detailile.

Klaasile printimiseks kasutame Dip-Tech AR seeria klaasiprinterit. Tootmisprotsessi käigus prinditakse klaasile üliõhuke kiht värvi, mis kuumutatakse ning karastatakse. Sellise tehnoloogia abil muudetakse klaasile prinditud pilt väga vastupidavaks. Lisaks on võimalik pildi eriti kirka tulemuse saamiseks klaasi tagumine osa katta valge värviga.

ENDA FAIL

Üks võimalus printimiseks on see, et on olemas enda fail, mida printida soovitakse. Digitaalne fail tasub saata meile kontrollimiseks või lugeda täpsemalt juhiste kohta vajutades nuppu NÕUDED FAILILE.

PILDIPANGA FAIL

Kui endal fail puudub on võimalus see valida erinevatest pildipankadest. Meie valikus on kaks erinevat pildipanka: St Adobe Stock ning Shutterstock.