Šabloonide digiteerimine on tegevus, mille käigus tekitatakse šabloonile vastav digitaalne joonis mida kasutatakse toote valmistamis

ŠABLOONILE ESITATAVAD NÕUDED

1. Šabloon ei tohi olla kuidagi veniv. Mitmest tükist koostatud šabloon ei või olla ühendatud veniva materjaliga näiteks veniva teibiga.
2. Šablooni paigutamisel lauale, ei tohi tekkida koolutatud servi, see tähendab, et šabloon on veniv ja mõõt ei tule täpne.
3. Šablooniks võib olla ka muule materjalile joonistatud kontuur. Kui kontuur on joonestatud jämeda markeriga, tuleb näidata kumb serv on klaasi serv.
4. Šabloonid ei tohi olla ohtlikud (näiteks kohe laiali lagunev klaas, mingist ainest läbi imbunud jms.) ja rikkuda meie töövahendeid (näiteks määrivad, kleepuvad). Selliseid šabloone me vastu ei võta.
5. Eriti tähelepanelik peab olema nende šabloonide kvaliteedi suhtes, mis peavad istuma täpselt raami.

TASUB TEADA

1. Seadme viga korraliku šablooni korral on alla 1mm.
2. Tekkiva joonise mõõt vastab suhtele 1:1-le. Šabloonil olevad ebatasasused kajastuvad ka klaasil.
3. Joonist muudetakse ainult nii palju, et klaasi on võimalik soovitult töödelda. Näiteks lisatakse sisenurkadesse raadiuseid.
4. Kui šabloon on vigane, digitaliseerime šablooni enda parimate oskustega, aga me ei saa vastutada klaasi sobivuse eest.
5. Meile toodud šabloonid saab klient soovi korral tagasi. Säilitame tagastatavaid šabloone kuni üks kuu peale tellimuse tarne kuupäeva.