Digitaalne trükk

Klaasidele printimine annab võimaluse muuta teie kodu või muu objekt kus te plaanite klaasi kasutada, kordumatuks, pilkupüüdvaks ja eksklusiivseks. Printimisega saab muuta klaasvaheseinad privaatsust loovamaks just teile sobiva mustriga ja tooniga. Muuta köögi tagaseina klaas elavaks foto või disainiga. Trepipiirded ja rõduklaasid saab muuta samuti tähelepanu tõmbavaks lisades neile mustreid  ja värve.

Marepleks on võtnud kasutusule keraamilise tindiga trükkimistehnoloogia. Kasutame selleks maailma kaasaegseimat tehnoloogiat firmalt Dip-Tech. Printeriks on Dip-Tech AR seeriasse kuuluv laiade võimalustega klaasiprinter.

Printimisel klaasile trükitakse täpselt(kuni 600dpi) üliõhuke kiht värvi, mis kuumutatakse ning seejärel karastatakse, nii et värv seotakse klaasi pealispinna sisse. Karastamise protsess muudab trüki väga vastupidavaks. Ilma karastamata ei saa trükkida. Kui on soov muuta värvid veelgi kirkamaks, nagu tavatrükk valgel alusel, siis pakume võimalus klaas prindi tagant katta valge värviga.

Lisaks sellele on teil võimalus valida kujundus või foto Adobe Stock pildipangast:

 
Huvi korral pöördu meie poole, projektijuhid aitavad leida lahenduse ning annavad täpsemat infot.
 

 

Soovitusi:

 • Pilt peaks sobituma proportsionaalselt enamvähem klaasile, muidu peab teinekord liiga palju lõikama ja pildi efekt võib kaduma minna.
 • Kui pilt mingil põhjusel ei sobi, siis kasutame tänapäevaseid pildi otsingu algoritme, mis  leiavad sarnaseid pilte. Teinekord on olnud sellest suur abi. Seega võite meie poole pöörduda ka siis kui pildi kvaliteet tundub väga halb aga ikkagi tahaks midagi teha.
 • mõni vihje algmaterjali suuruse ja resolutsiooni kohta.
    Vaatekaugus Faili mõõt Resolutsioon
  Interjöör 0-1m 1:1 või 1:2 200-300dpi
  Tänav 1-10m 1:10 150-200dpi
  Horisont 25+m 1:100 100dpi  või vähem

  Antud normid ei ole kivist. Meil kasutada olev tarkvara skaleerib teinekord ka kehvema algmaterjali kvaliteetselt üles. Algoritmid muutuvad pidevalt targemaks ja arvutid kiiremaks, meie käime nendega kaasas. Kui on soov midagi teostada aga on kahtlusi siis ootame teie küsimusi.

Kontakt

päringuvorm

Nõuded failidele